لنوو لپ تاپ Yoga Creator 7 را برای کاربران حرفه‌ای معرفی کرد

لنوو لپ‌تاپ Yoga Creator 7 را در نمایشگاه CES با درایورهای استودیو انویدیا برای کاربران حرفه‌ای معرفی کرد.

لنوو لپ تاپ Yoga Creator 7 را برای کاربران حرفه‌ای معرفی کرد

دنیای لپ‌تاپ روز‌به‌روز در حال بزرگ‌شدن است و سلایق و نیازهای متنوع‌تر را پوشش می‌دهد. تولیدکنندگان محتوا بیشترین تنوع در محصولات را در سال‌های اخیر شاهد هستند و علاوه‌بر شرایط خاص نمایشگر، این گروه از کاربران نیازمند کارت‌های گرافیک حرفه‌ای در محصولات خود هستند. شرکت‌ها عموما در روزهای آغازین CES و روزهای قبل از آن معرفی محصولات خود را آغاز می‌کنند. در همین زمینه، لنوو لپ‌تاپ ۱۵/۶ اینچی Yoga Creator 7 را با تمرکز بر کاربران حرفه‌ای با درایورهای استودیو انویدیا به جهانیان معرفی کرده است.

لپ‌تاپ لنوو یوگا کریتر ۷ به نمایشگر ۱۵/۶ اینچی با پوشش ۱۰۰ درصدی فضای رنگی sRGB مجهز شده است که همچنان اصلی‌ترین استاندارد رنگ برای وب محسوب می‌شود. نمایشگر این لپ‌تاپ طبق اعلام لنوو رزولوشن Full HD دارد و Yoga Creator 7 حداکثر ۱۳ ساعت شارژدهی خواهد کرد. همچنین، ۸۰ درصد از ظرفیت باتری دستگاه به‌لطف شارژ سریع در یک ساعت شارژ می‌شود.

این لپ‌تاپ به پردازنده‌های Core i7 نسل دهمی اینتل (احتمالا سری کامت‌لیک) و پردازنده‌‌ی گرافیکی انویدیا با درایورهای استودیو این شرکت تجهیز شده است. لپ‌تاپ جدید لنوو همچنان از فناوری Q-Control این شرکت برای افزایش کارایی و عملکرد بهره می‌برد که با سیستم هوشمند و خودکار خنک‌سازی آن بهبود شارژدهی را به‌همراه دارد.

 

منبع : زومیت